О групе компаній «Трезор»Трезор - це ефективна і комплексна організація охорони та безпеки Вашого бізнесу. Група компаній Трезор має багатий досвід роботи у сфері охоронних послуг, у тому числі з охорони складних, конфліктних і схильних до рейдерства об'єктів. Високий професіоналізм співробітників компанії дозволяє вирішувати практично будь-які поставлені перед ними завдання. До кожного клієнта використовується індивідуальний підхід з метою визначення оптимального цінового варіанту для вирішення поставленого завдання. Кожен об'єкт охороняється за індивідуальною схемою. Забезпечення безпеки підприємства запорука успішного розвитку бізнесу.

Радниками підприємства є члени Асоціації ветеранів та співробітники підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю «Єдність патріотів».

Охорона об'єктів:

 1. Культурно-розважальних центрів
 2. Бізнес-центрів
 3. Будівельних об'єктів
 4. Промислових і виробничих об'єктів
 5. Охорона офісів
 6. Супровід вантажів
 7. Охорона агропромислових підприємств

Послуги VIP охорони:

 1. Охорона і супровід автомобільних і залізничних перевезень
 2. lндивідуальна озброєна охорона фізичних осіб
 3. Hадання водіїв-охоронців
 4. Юридичне консультування
 5. Робота в нестандартних ситуаціях, що вимагають особливої напруги або дипломатичної тонкощі

Компания Трезор


Компанія пропонує юридичний супровід як, діяльності підприємств усіх форм власності відповідно до норм українського законодавства, так і потреб індивідуальних клієнтів. Співробітники оперативно реагують на потреби своїх клієнтів і партнерів, індивідуально і гнучко підходять до формування і виконання договірних умов співпраці. Всі дані, одержувані від клієнтів, є конфіденційними. Для дотримання цієї умови в Компанії проведені необхідні технічні та організаційні заходи.


На сьогоднішній день основними напрямками юридичної діяльності компанії є:


 1. Корпоративне право
 2. Фінансове право і цінні папери
 3. Угоди злиття і поглинання (M & A)
 1. Банкрутство
 2. Арбітражний процес
 3. Цивільне право

Трезор пропонує широкий спектр послуг, які допомагають нашим замовникам зосередити зусилля на досягненні комерційного успіху.

Ми постійно розвиваємо нові напрямки діяльності!

У вас виникли питання? Безкоштовна консультація від Трезор

Замовити дзвінок