Новини: Група компаній Трезор: де ми - там безпекa!Група компаній Трезор має багатий досвід фізичної та юридичної захисту бізнес-об'єктів і фізичних осіб. Співробітники компанії - колектив професіоналів з досить багатогранною спеціалізацією. У самих обшіх словах завдання, яке вони готові виконати, зводиться до наступного: клієнти можуть зосередитися на вирішенні своїх ділових проблем, а про безпеку подбає Трезор.

Компанія гарантує як юридичний захист інтересів своїх клієнтів, так і, наприклад, охорону складних, схильних до рейдерству об'єктів. При цьому в кожному окремому випадку розробляється індивідуальна схема охорони з урахуванням побажань клієнта. Співробітники компанії завжди готові швидко і рішуче діяти в нестандартних ситуаціях і в той же час при необхідності проявляти коректність і дипломатичність. При цьому вони завжди працюють тільки в рамках чинних законів. Відносини з клієнтами будуються на основі суворої конфіденційності, для чого прийняті спеціальні технічні та організаційні заходи. При цьому гарантується і оперативна реакція на потреби клієнтів і партнерів, індивідуальний і гнучкий підхід до формування і виконання договірних умов співпраці.

Радниками Трезор є члени Асоціації ветеранів та співробітники підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю «Єдність патріотів», тому підприємству під силу вирішувати найрізноманітніші завдання. Ось тільки деякі з них.

Охорона об'єктів:
  • культурно-розважальних центрів
  • бізнес-центрів
  • будівельних об'єктів
  • промислових і виробничих об'єктів
  • охорона офісів

Звертайтеся за захистом в Трезор.

У вас виникли питання? Безкоштовна консультація від Трезор

Замовити дзвінок