Наші послуги: Охорона агропромислових підприємствГрупа компаній «Трезор» не може забезпечити захист врожаю від шкідників і негоди, але гарантує організацію безпеки від зловмисників і недоброзичливців. Погодні умови нерідко завдають шкоди агрофірмам, проте значні збитки підприємства зазнають і через недотримання правил безпеки співробітниками, зловмисних дій конкурентів і розкрадання.

Охорона сільськогосподарських підприємств - необхідний захід, що дозволяє запобігти крадіжкам та шкідництву, а також забезпечити дотримання трудової дисципліни. Самостійна охорона полів і садів ускладнюється через їх великі площі і відсутності огорожі. Тому послугу доцільно замовляти в спеціалізованій фірмі. Наша компанія має повну базу перевірених і відпрацьованих схем контролю, тому гарантує збереження і цілісність врожаю, зібраного на охоронюваних нами територіях.
Ціни на охорону сільгосппідприємств залежать від розмірів сільського господарства (тобто від необхідної кількості охоронців і постів), необхідного технічного оснащення та обсягу майбутніх робіт.
В наш каталог послуг з охорони сільгосппідприємств включено:

- забезпечення збереження насіння і саджанців в період підготовки до посівної;
- контроль протруювання і транспортування підготовленого до посадки матеріалу;
- контроль витрат і залишку отрутохімікатів при протравливании полів;
- забезпечення пожежної безпеки;
- контроль дотримання техніки безпеки праці на підприємстві;
- моніторинг транспортування і витрат добрив;
- забезпечення збереження врожаю в період дозрівання;
- охорона аграрної техніки в гаражах, на полях і складах підприємства;
- охорона складських приміщень, елеваторів;
- охорона офісних приміщень компанії;
- контроль заправки пально-мастильними матеріалами автотранспорту, комбайнів та іншої агротехніки;
- спостереження за переміщенням транспорту по полю;
- забезпечення збереження врожаю під час збирання і контроль виконання всіх технічних вимог;
- контроль пересування автотранспорту між полем і складом, ваговій та елеватором;
- контроль шляху проходження врожаю і процесу його зважування;
- патрулювання та обхід;
- монтаж колючого дроту по периметру об'єкта;
- установка освітлення, відеоспостереження та електронних засобів контролю периметра.

Перевезення врожаю здійснюється в супроводі мобільної групи, яка наділена повноваженнями зупиняти рух транспорту і в будь-який момент здійснювати перевірку дозвільних документів. Якщо в договорі обговорений пункт про огляд, наші охоронці перевіряють речі і транспорт працівників полів, щоб уникнути крадіжки і продажу посівного матеріалу і зібраного врожаю.

Для поліпшення охорони об'єктів великої протяжності ми рекомендуємо використовувати:

- периметрову або локальну сигналізацію;
- систему відеоспостереження;
- технологію зональної автоматизації з датчиками руху;
- звукову систему тривожного сповіщення.

Значно підвищити ефективність охорони сільгосппідприємства дозволяє встановлення колючого дроту по периметру. Для більш якісного денного огляду території ми використовуємо квадрокоптера з підключеними камерами, в нічний час наші охоронці користуються тепловізорами. Якщо потрібно, додатково залучаються службові собаки.
Комплексний підхід дозволяє нам отримувати інформацію в режимі реального часу, вести ретельне постійне спостереження за об'єктом і своєчасно виявляти порушників.
Переваги співпраці з нами:

- Досвід. Знання, набуті за 25 років успішної роботи на ринку охоронних послуг, дозволяють нам виробляти ефективні схеми персонального обслуговування клієнтів, вчасно виявляти загрози та оперативно на них реагувати.
Якість. Ми підписуємо договір із замовником і беремо на себе матеріальну відповідальність, тому надаємо гарантію на свої послуги охорони сільгосппідприємств.

- Оперативність. У нас працює великий штат фахівців, кожен начальник охорони володіє власним автотранспортом. Також в агентстві є 5 автомобілів мобільної групи підтримки, тому ми беремо об'єкт під свій контроль в максимально стислі терміни. Залежно від вимог і охоронних постів, нам буде потрібно від 1 години.

- Компетентність. Кожен кандидат на посаду охоронця проходить жорсткий відбір, відповідне навчання, в тому числі фізичну та технічну підготовку. Надалі всі співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь в профільних семінарах та конференціях. Несення служби на постах суворо контролюється, а обладнання постійно модернізується.

- Гнучка система тарифів. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід і лояльну цінову політику, оскільки цінуємо кожного клієнта і розраховуємо на довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Охорону підприємств різного призначення можна вважати успішною лише в тих випадках, коли порушники порядку і конкуренти не можуть відшукати слабкі ланки в системі безпеки, а всі спроби нанесення шкоди підприємству тут же присікаються. Саме це здійснює група компанія «Трезор». Ми забезпечимо надійну охорону вашого сільгосппідприємства у Сумській області, та інших містах і обласних центрах України.

У вас виникли питання? Безкоштовна консультація від Трезор

Замовити дзвінок