Наші послуги: Особиста охоронаРобота охоронця вимагає високої кваліфікації від співробітників охоронного агентства. Охороною фізичних осіб в групі компаній «Трезор» займаються тільки атестовані співробітники, які пройшли курс спецпідготовки, мають стаж подібної роботи. Наші охоронці користуються власними напрацюваннями та перевіреними методами, запозиченими з міжнародного досвіду.

Головне завдання особистого охоронця - попередження спроб нападу або будь-яких інших протиправних дій осіб, які зазіхають на безпеку клієнта. Охоронці своєчасно виявляють зовнішні ознаки підготовки замаху. Досвід працівників дозволяє грамотно оцінити і контролювати обстановку, оперативно реагувати на всі зміни, вчасно протидіяти загрозі.

Для охорони фізичної особи формується група співробітників під єдиним керівництвом. Її чисельність і особовий склад залежать від передбачуваного рівня загрози для клієнта. Кожен особистий охоронець регулярно вдосконалює вже набуті навички на вогневих рубежах спеціально підготовленого полігону та у залі єдиноборств під чітким керівництвом інструкторів та тренерів. Завдяки цьому , співробітники ОЮК «Трезор» мають гарну фізичну , тактичну та вогневу підготовку. Охоронці оснащені необхідною екіпіровкою, озброєнням та засобами зв‘язку. Пересування особи та членів сім‘ї , що охороняються, можуть здійснюватися на броньованому автомобілі , яким керує спеціально підготовлений водій.

Охорона фізичної особи - це ефективний комплекс захисних заходів. Охоронці групи компаній «Трезор» забезпечать повну безпеку своїх клієнтів.

У вас виникли питання? Безкоштовна консультація від Трезор

Замовити дзвінок